UAB „AASE“ – didžiausia apsaugos paslaugas teikianti bendrovė Ukmergės rajone, įsteigta 2003 metais. Šiemet bendrovė skaičiuoja 20-uosius savo sėkmingos veiklos metus. Per šį laikotarpį UAB „AASE“ užsitarnavo patikimos ir kompetentingos įmonės vardą ir išplėtė savo teikiamų paslaugų sąrašą.

Atestuoti, turintys licencijas bei ilgametę patirtį UAB „AASE“ saugos sistemų specialistai projektuoja ir įrengia apsaugos ar gaisro signalizacijos, vaizdo stebėjimo bei įrašymo ar praėjimo kontrolės sistemas, jas prižiūri ir aptarnauja.

Bendrovė taip pat turi kvalifikaciją ir vykdo juridinių bei fizinių asmenų objektų elektros instaliacijos montavimą bei priežiūrą.

Nuo 2010 metų UAB,,AASE“ teikia geodezijos paslaugas. Bendrovė vykdo visus geodezinius bei žemėtvarkos darbus, atlieka nekilnojamojo turto kadastrinius matavimus. UAB ,,AASE“ pasižymi išskirtiniu veiklos inovatyvumu, naudoja moderniausią techninę ir programinę įrangą, atitinkančią aukščiausius pasaulinius kokybės standartus.

2023-ais metais UAB AASE pradėjo teikti nekilnojamojo turto paslaugas – mūsų specialistai rūpinasi visais NT pardavimo žingsniais: atliekame rinkos analizę ir NT rinkos vertės nustatymą, padedame paruošti visus reikalingus dokumentus, organizuojame sklandų pardavimą arba pirkimą, atstovaujame derybose, padedame įforminti sandorį ir konsultuojame viso proceso metu.
Patirtis bei rimtas požiūris į verslą mums leidžia tinkamai bei kokybiškai atlikti paslaugas ir pelnyti ilgalaikį klientų pasitikėjimą bei įvertinimą.